Historia

 • Historia działalność Spółki sięga roku 2006, kiedy to powstała spółka Jawna Ekoinstal. Celem jej działalności było zdobycie pozycji lidera na lokalnym rynku w zakresie nowoczesnych technik grzewczych.

 • Szybki rozwój Spółki sprawił, że kolejnym etapem było połączenie w roku 2016 potencjałów dwóch firm Ekoinstal Sp. z o.o. i Eco-therm Sp. z o.o działających w podobnym obszarze w wyniku czego rozpoczął się nowy rozdział Spółki pod nową nazwą – Grupa Ekoenergia Sp. z o.o.

 • Obecnie oba podmioty działają jako Grupa kapitałowa z aspiracjami na dalszy, systematyczny rozwój. Grupa Ekoenergia stanowi nowoczesną, sprawnie działającą organizację zatrudniającą kilkadziesiąt osób. Nieustannie realizuje zaawansowane technicznie zadania, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych zdobyczy z zakresu ekologii, która jest pasją założycieli i współpracowników.

 • W roku 2019 do Grupy Ekoenergia dołączył kolejny podmiot – Spółka Woj-Art ze Skierniewic, która swoim doświadczeniem na rynku budowlanym oraz wielopłaszczyznowym zaangażowaniem w lokalną społeczność wspólnie z Grupą chce budować rynek oparty na ekologicznych projektach.

  Grupa Ekoenergia to obecnie Generalny Wykonawca inwestycji z zakresu:

  -> budownictwa pasywnego i energooszczędnego,

  -> budownictwa kubaturowego,

  -> modernizacji obiektów medycznych,

  -> energetyki przemysłowej.

 • Potencjał zarówno, techniczny, jak i kapitałowy, a także wiedza i doświadczenie pracowników buduje profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych przez Spółkę usług.