Budownictwo kubaturowe

Budownictwo kubaturowe jest dziedziną inżynierii, która zajmuje się projektowaniem, budową i utrzymaniem budynków o dużych gabarytach i znacznym wolumenie. Ten rodzaj budownictwa oznacza obiekty, które zajmują dużą powierzchnię na gruncie i w zależności od przeznaczenia posiadają kondygnacje podziemnie jak i nadziemne.

Jako jedni z niewielu firm na rynku realizujemy projekty tym kluczowym sektorze branży budowlanej, angażującym różne zakresy inżynieryjne, umożliwiające powstanie szerokiej gamy budynków o różnych przeznaczeniach. Jako generalny wykonawca realizujemy zadania budowlane obiektów użyteczności publicznej, komercyjne przemysłowe oraz o przeznaczeniu mieszkalnym.

Jesteśmy świadomi oczekiwań naszych klientów jak i naszej  roli w rozwoju infrastruktury miejskiej. W ten sposób przyczyniamy się do kształtowania krajobrazu miejskiego. Projektowanie i budowa budynków kubaturowych wymaga współpracy wielu specjalistów, a jej efektem są imponujące konstrukcje, które służą społecznościom przez długie lata, spełniając różnorodne potrzeby i funkcje.