Andrzej Szewczyk, Prezes i współzałożyciel Grupy Ekoenergia Sp. z o.o. został nominowany do prestiżowego plebiscytu Osobowość Roku 2023 w kategorii BIZNES!  

Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. jest niekwestionowanym liderem w wysoce specjalistycznej branży budownictwa pasywnego, a sam Prezes jest jej pasjonatem i popularyzatorem!

Jego determinacja i wola do tworzenia nowoczesnych i ekologicznych budynków sprawiły, że firma pod jego kierownictwem zdobyła uznanie i szacunek na rynku. 

Dzięki innowacyjnym pomysłom i profesjonalnemu podejściu do biznesu, Grupa Ekoenergia odnosi sukcesy, zdobywa prestiżowe nagrody i dynamicznie się rozwija. Nominacja Prezesa w plebiscycie Osobowość roku w kategorii Biznes to zasłużone wyróżnienie dla tego niezwykłego lidera, który nie tylko dba o rozwój swojej firmy, ale również propaguje ideę budownictwa ekologicznego, dbając o środowisko naturalne i zdrowie
użytkowników.

 Wybudowane przez Grupę Ekoenergia obiekty w technologii pasywnej są nowoczesne i charakteryzują się skrajnie niskim zużyciem energii na ogrzewanie oraz inne potrzeby energetyczne budynku. 

Zgodnie z już obowiązującymi dyrektywami unijnymi, od 2030 roku wszystkie nowopowstałe budynki  muszą być wykonane w technologii zeroemisyjnej i zeroenergetycznej.

Doświadczenie Grupy Ekoenergia w budownictwie pasywnym zdecydowanie przełoży
się na jakość realizacji budynków nowej generacji.